Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8W celu uzyskania dostępu do kart proszę o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

www.dryshine.pl

 

 

 

Hand Wash

Hand Wash

Kremowy, pieniący się środek czyszczący bez rozpuszczalników, do czyszczenia rąk bez użycia wody i suszenia.

Nie pozostawia rąk tłustych ani przesuszonych.

Ekonomiczny w użyciu: wystarczy odrobina pianki  aby pozbyć się brudu.

CECHY PRODUKTU:

-       Bez parabenów

-       Bez rozpuszczalników

-       Bez sztucznych substancji zapachowych i barwników

 

ZALETY:

-       Kremowy

-       Kolor biały

-       Przyjemny zapach

-       Neutralne pH

Teflo Wax

Teflo Wax

Gotowy do użycia nowoczesny hydro wosk polimerowy, przeznaczony do i pielęgnacji nadwozia samochodu. Skutecznie zabezpiecza lakier przed opadami atmosferycznymi solą i detergentami. Jego unikalna formuła zapewnia wyjątkowy i trwały połysk bez konieczności żmudnego polerowania. Hydro wosk sprawia, że woda natychmiast spływa, a zanieczyszczenia i brud trudniej osiadają na karoserii samochodowej. Przeznaczony jest do wszystkich rodzajów lakierów.

Sposób użycia:

Na mokrą umytą karoserię nanieść równomiernie Teflo Wax ,spłukać wodą i wytrzeć do sucha.

Cocpit

Cocpit

Gotowy do użycia środek do pielęgnacji elementów plastikowych wyposażenia wnętrza samochodu. Czyści i konserwuje, przywraca ich pierwotny kolor, zabepieczając przed kurzem i promieniami UV. Preparat pozostawia oryginalny wygląd i nadaje przyjemny zapach.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć, spryskać wybrane powierzchnie. Wytrzeć do sucha czystą szmatką.

Lether Lux

ALether LUX

Gotowy do użycia czyszcząco-pielegnujący preparat do skórzanej tapicerki samochodowej i mebli. Zachowuje naturalny połysk skóry. Zawiera substancje, które pozostawiają warstwę ochronną, zapobiegają przesuszaniu i pękaniu skóry oraz zapobiegają wnikaniu brudu.

Sposób użycia:

Nanieść na powierzchnię za pomocą spryskiwacza, przetrzeć mikrofibrą do wyschnięcia. W celu uzyskania połysku mytą powierzchnię należy wypolerować przy pomocy suchej, miękkiej ściereczki, w przypadku skór kolorowych, należy wykonać próbę na trwałość barwnika.

Textil Cleaner

Textil Cleaner

Textil Cleaner gotowy do użycia preparat do czyszczenia tapicerki i plastków samochodowych. Skutecznie usuwa brud i plamy, oraz zapach papierosów. Przywraca czyszczonej powierzchni pierwotny wygląd i świeży zapach jednocześnie pielęgnuje. Można go z powodzeniem wykorzystać do czyszczenia mebli domowych pokrytych zarówno tkaninami z włókien naturalnych jak i sztucznych.

Sposób użycia:

Natryskiwać tapicerkę z odległości ok. 25 cm. odczekać 3 minuty i zetrzeć powstała pianę mikrofibrą.

Karta techniczna oraz karta charakterystyki dostępna po zalogowaniu

Wheel Cleaner

AF

Gotowy do użycia, super skuteczny preparat do usuwania zanieczyszczeń metalicznych i osadów z felg samochodowych. Doskonale usuwa spieczone pod wpływem temperatury zanieczyszczenia z pyłu hamulcowego i drogowego. W momencie kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami metalicznymi zachodzi chemiczna reakcja, podczas której wydziela się czerwona barwa dająca efekt”krwawiących felg”.

Sposób użycia:

Preparat gotowy do użycia, nanosić spryskiwaczem, zmywać wodą pod ciśnieniem.

Vinyl Q9

AF

Gotowy do użycia preparat do nabłyszczania i konserwacji opon, elementów z tworzyw sztucznych samochodu. Nadaje połysk, ożywia i pogłębia kolor czyszczonych elementów. Preparat tworzy delikatną powłokę ochronną, zabezpieczając powierzchnię przed działaniem wody i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Sposób użycia:

Preparat stosować bez rozcieńczenia. Nanosić na suchą powierzchnię za pomocą gąbki, miękkiej szamtki a następnie rozprowadzić równomiernie po powierzchni.

Moto Cleaner

AF

Gotowy do użycia skoncentrowany preparat służący do mycia silnika, skutecznie usuwa oleje i smary z silnika, przekładni i innych elementów mechanicznych. Myje, chroni i konserwuje, nie ingerując w uszczelki i elementy z tworzywa i gumy.

Sposób użycia:

Preparat nanieść na myte elementy, odczekać około 5 minut a następnie spłukać wodą pod wysokim ciśnieniem. Nie stosować na gorący silnik.