Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8

W celu uzyskania dostępu do kart proszę o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

www.dryshine.pl

 

 

 

ORAPI Group: http://www.orapi.com

 

 

Przedsiębiorstwo francuskie ORAPI znajduje się w Lyonie, gdzie firma zaczęła swoją działalność w latach sześćdziesiątych. Obecnie grupa znajduje się w ponad 150 krajach, gdzie posiada 7 fabryk.

W głównej siedzibie zgrupowane są 4  laboratoria badawczo-rozwojowe, produkcja całego asortymentu opakowań oraz dział administracyjny i handlowy.

 

JAKOŚĆ ORAPI - Jest ona zasadniczą podstawą swej działalności, która uznana jest przez szereg firm współpracujących na całym świecie, m.in.: EDF - dystrybucja energii elektrycznej, PMUC - produkty i materiały dla central energetycznych, AEROSPATIALE - produkty dla lotnictwa, SNECMA - aeronautyka, VALEO - części samochodowe.

 

TECHNOLOGIA ORAPI - Technologia produktów firmy ORAPI opiera się na chemii organicznej, która pozwala na rozwój środków smarujących i produktów specjalnych. Nasza firma bierze pod uwagę bardzo szybki rozwój konstrukcji maszyn, urządzeń, materiałów i metod ich obsługi oraz produkcji.

 

 

 

 

 

TRANSNET, reprezentuje francuską grupę Orapi. Historia powstania firmy TRANSNET sięga do lat 80-tych. Od ponad 28 lat TRANSNET sprzedaje swoje produkty na 3 kontynentach w ponad 40 krajach. Firma odnosi sukcesy w sprzedaży środków do higieny w przemyśle transportowym. TRANSNET dysponuje bogatym wachlarzem wysokiej jakości produktów do mycia i pielęgnacji samochodów osobowych i ciężarowych oraz podłóg. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz własnemu laboratorium, w którym są opracowywane i udoskonalane produkty oraz doświadczonym specjalistom TRANSNET należy do francuskiej czołówki. Ponadto przez cały czas pilnie śledzimy tendencje tej branży i staramy się odpowiadać na potrzeby rynku polskiego. Nasza oferta skierowana jest do myjni ręcznych, automatycznych, dealerów sprzedających samochody nowe i używane, serwisów, komisów itp.

 

 

 Preparaty firmy ORAPI TRANSNET to:

  • wysoka jakość (żadnych ujemnych skutków na lakierze)
  • bardzo duża wydajność. Preparaty stosuje się w rozcieńczeniu z wodą
  • środki ekologiczne, nie zawierające silikonu, amoniaku. Nieszkodliwe dla człowieka i środowiska
  • bezpłatny i szybki transport (dotyczy terenu całego kraju)
  • różnorodna gama oferowanych opakowań 300ml, 500ml, 800ml, 1kg, 5kg, 25kg, 240kg, 1150kg

 

Wszystkie wyroby posiadają karty charakterystyki produktu oraz atest PZH.