Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8W celu uzyskania dostępu do kart proszę o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

www.dryshine.pl

 

 

 

Smar silikonowy

DEGRYP-OIL - SMAR SILIKONOWY

Nieprzyklejający się, smarujący, olej silikonowy. Idealnie odporny na wodę, nie pozostawia osadu, ułatwia ruch ryz papieru w przemyśle papierowym, zapobiega przyklejaniu się gumy. Pomaga oddzielić tworzywo sztuczne od formy. Ułatwia ruch drewna przez urządzenia do jego obróbki. Smaruje drobne części mechaniczne. Zabezpiecza skórę przed wodą, odnawia powierzchnię materiałów syntetycznych. Chroni obwody elektryczne przed wilgocią.

Kod

005-701

Opakowanie

Aerozol 520 ml

Smar grafitowy

DEGRYP-OIL - SMAR GRAFITOWY

Smar przeciw zakleszczaniu i przeciw nadmiernemu zużywaniu części, zawiera chemicznie obojętny proszek grafitowy. Przystosowany do temperatur przekraczających 400°C, nie ulega rozkładowi. Zmniejsza współczynnik tarcia i chroni części przed kontaktem metal-metal, co zmniejsza ryzyko zakleszczenia. Zalecany dla połączeń zespołów stal nierdzewna/stal nierdzewna.

Kod

80-10

Opakowanie

Puszka oleju 125 ml

Czysty olej wazelinowy

DEGRYP-OIL - CZYSTY OLEJ WAZELINOWY

Smarowanie delikatnych mechanizmów. Olej specjalnie przystosowany do smarowania delikatnych mechanizmów: broni palnej, maszyn do szycia, małych silników elektrycznych, wiązań narciarskich, mechanizmów sterujących, rowerów, wiązań itd.

Kod

80-06

20-48

20-16

20-51

Opakowanie

Puszka oleju 125 ml

Puszka oleju 250 ml

Aerozol 520 ml

Kanister 5 l

Rozcieńczalny olej do cięcia

DEGRYP-OIL - ROZCIEŃCZALNY OLEJ DO CIĘCIA

Olej emulgujący z wodą, dla wszystkich prac maszynowych na wszystkich rodzajach metalu. ROZCIEŃCZALNY OLEJ DO CIĘCIA, stabilny biologicznie, półsyntetyczny, uniwersalny. Przewidziany jest do standardowych operacji maszynowych jak wiercenie, gwintowanie oraz szlifowanie metali żelaznych i nieżelaznych Wykorzystywany, jako wodny roztwór 5%.

Kod

40-64

Opakowanie

Kanister 5 l

Czysty Olej do Cięcia

DEGRYP-OIL - CZYSTY OLEJ DO CIĘCIA

Gotowy do użycia, nadający się do wysokich ciśnień (EP), uniwersalny olej do cięcia. Wykorzystywany do toczenia, frezowania, rozwiercania, cięcia piłą, gwintowania i wiercenia (stal, stal nierdzewna, miedź i stopy aluminium, itd.). Nie zostawia plam, bezzapachowy, dobre właściwości chłodzące i antykorozyjne. Zmniejsza tarcie oraz prędkość zużywania narzędzi.

Kod

80-01

40-593

40-60

Opakowanie

Metalowa puszka 125 ml

Aerozol 520 ml

Zbiornik 1l

Olej Diy (Zrób to sam)

DEGRYP-OIL - OLEJ DIY (Zrób to sam)

Uniwersalny środek smarujący. Olej o wysokim wskaźniku lepkości. Fenomenalna stabilność termiczna, połączona z nadzwyczajną odpornością na utlenianie. Bardzo dobre właściwości chroniące przed nadmiernym zużyciem, korozją i rdzą. Jest idealnie naturalny i nie ma wpływu na uszczelki. Smaruje wszystkie mechanizmy, które nie wymagają zastosowania oleju EP (do wysokiego ciśnienia). Do zastosowania w domach, warsztacie, ogrodzie, samochodach, rowerach itd.

Kod

80-04

Opakowanie

puszka oleju 125 ml

GLISS BOIS

DEGRYP-OIL - GLISS BOIS

Ułatwia ruch drewna. Nie zawiera silikonu. Ułatwia ruch drewna w urządzeniach do jego obróbki. Umożliwia późniejsze naniesienie każdego rodzaju farby lub lakieru na drewno.

Kod

10-823

10-824

10-825

Opakowanie

Aerozol 520 ml

Kanister 5 l

Beczka 200 l

Smar do zamków

DEGRYP-OIL - SMAR DO ZAMKÓW

Smar do zamków. Smaruje, odkleszcza i chroni przed korozją i wilgocią. Nie zawiera grafitu, jest to czysty smar. Do smarowania zamków bębenkowych, małych przekładni, precyzyjnych części mechanicznych.

Kod

10-643

Opakowanie

Aerozol 520 ml