Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8W celu uzyskania dostępu do kart proszę o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

www.dryshine.pl

 

 

 

DEGRYP-OIL: Produkty

 

 

 

Marka DEGRYP-OIL znana jest na świecie od lat 20-tych ubiegłego stulecia, wywodząc się z Francji. Na rodzimym rynku posiada wysoką pozycje w wielu gałęziach przemysłu a jej zastosowanie jest bardzo szerokie.

 

Bazując na sprawdzonych recepturach, unikalnej jakości Grupa ORAPI włączyła ją do grupy swoich marek, udostępniając ją na ponad 40 światowych rynkach.

 

Wprowadzając DEGRYP-OIL na rynek polski Grupa ORAPI udostępnia szeroki wachlarz produktów, zapewniając o jakości uznawanej przez szereg firm współpracujących na całym świecie, m.in.: EDF - dystrybucja energii elektrycznej, PMUC - produkty i materiały dla central energetycznych, AEROSPATIALE - produkty dla lotnictwa, SNECMA - aeronautyka, VALEO - części samochodowe.

Technologia produktów firmy ORAPI opiera się na chemii organicznej, która pozwala na rozwój środków smarujących i produktów specjalnych. Nasza firma bierze pod uwagę bardzo szybki rozwój konstrukcji maszyn, urządzeń, materiałów i metod ich obsługi oraz produkcji.

Dokładamy starań by oferowany asortyment odpowiadał potrzebom polskiego rynku.

 

 Grupa ORAPI, jako przedsiębiorstwo francuskie znajduje się w Lyonie. Zgrupowane są tu laboratoria badawczo-rozwojowe, produkcja całego asortymentu opakowań oraz dział administracyjny i handlowy. Drugi zakład produkcyjny znajduje się w Montrealu w Kanadzie, trzeci w Singapurze. Posiada certyfikat systemu zapewnienia jakości ISO 9002.