Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8W celu uzyskania dostępu do kart proszę o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

www.dryshine.pl

 

 

 

SOUFFL’NET DO USUWANIA KURZU

DEGRYP-OIL - SOUFFL'NET DO USUWANIA KURZU

Aerozol do usuwania kurzu. Przyjazny dla środowiska, suchy, neutralny i nie zawiera nieczystości, przeznaczony dla zegarmistrzów, optyki, elektroniki, działów IT itd. SOUFFL'NET jest środkiem pod ciśnieniem, co pozwala na suszenie i na usuwanie kurzu w trudno dostępnych miejscach

Kod

200-03

Opakowanie

Aerozol 650 ml

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA NA SUCHO

DEGRYP-OIL - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA NA SUCHO

Suchy, szybki środek odtłuszczający/ czyszczący nie pozostawiający osadu, przewidziany dla hamulców, mechanicznych i elektrycznych części samochodów oraz ciężarówek w sektorze przemysłowym. Czyści i szybko odparowuje całkowicie. Hamulce odzyskują swoją skuteczność bez konieczności ich rozbierania.

Kod

10-93

10-95

Opakowanie

Aerozol 650/500 ml

Beczka 20 l

ŚRODEK DO CZYSZCZENIA STYKÓW ELEKTRYCZNYCH

DEGRYP-OIL - ŚRODEK DO CZYSZCZENIA STYKÓW ELEKTRYCZNYCH

Poprawia przewodzenie i czyści odłączone styki elektryczne i elektroniczne. Usuwa kurz, kropki rdzy i opór szkodliwy. Zapobiega tworzeniu łuków elektrycznych i prądów upływowych. Szybko czyści wszystkie odłączone styki. Nie pozostawia tłustej powłoki. Nie ma wpływu na elementy używane w elektronice.

Kod

10-403

Opakowanie

Aerozol 520 ml